EN’ler – Sayı 1

Bu ayın “EN”lerinde ilk olarak çiftlere yer verdik. Mesela çiftlerin en çok tercih ettiği etkileşimin Dans öpücüğü olduğunu gördük. Razaman ayında böyle bir sonuç çıkması bize enteresan geldi :D

Malum mevsimlerden yaz ve kavurucu sıcaklar artık çok bunaltıyor. Oyuna gelen kıyafetlerden bikiniler çok gidenlerden ve EN çok giyilen nakit ürünlerden :)

Bu ay EN çok kullanılan dans eşyası ise kuşkusuz ki görünmez seviye oldu. Artık dansçılarımızın seviyelerini gizlemekte ne kadar ısrarcı olduğunun farkındayız :) Çekinmeyin gençler rahat olun biraz..

Bu ayki EN yüksek seviye dansçımız 58 LvL ile AR3S. Kendisini tebrik ediyoruz ve önümüzdeki ay yerini korumasını temenni ediyoruz. Tabi bu durum hemen alt sıralardaki diğer dansçılarımızı ateşlemeli yoksa kendilerini listemizde görmek istemiyorlar mı?

Bu ay a dair diğer bir EN yüksek seviye ise takımlarda 8 LvL ile SavanorA. Şu anda liderlik koltuğu sağlam duruyor gibi ama belli olmaz önümüzdeki ay sonuç bakarsınız değişebilir. =)

Son olarak geldik görevlere. Görevlerde dansçılarımızın kolaya kaçtığını görüyoruz. Görevlerin alındığı salon sosyal klüp çok kalabalık :) Artık bir üst seviye ye geçme vakti olması gerek. Mor salona da bekleriz gençler. Zorlayın kendinizi biraz :)

Önümüzdeki ay farklı EN lerle karşınızda olmak dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>