In&Out Part1

Özet

Nedendir bilinmez ama bu ay “M.Street” sahnesinde çok fazla yoğunluk var. Sanırım insanlar yazın gelmesiyle birlikte açık alanları tercih etmeye başladı :) . Ayın en başı boş sahnesi ise maalesef ki “Tranining Room” oldu. Malum üzere tabi! Kim ne yapsın bu sıcakta ter kokulu bir sahneyi :)

 

Tabi ki bu sahneler dans olmadan anlamsız. Dans mod larına geldiğimizde “HEPSİNİ EZ” açık ara önde diyebiliriz. Dansçılar takım olarak kapışmayı bu ay benimsediler galiba. Ne kötüdür ki diğer takım dansı olan Yıldız takım mod u bu ayın dışlananlarından. Önümüzdeki aylarda artık diğer mod larından bir atak bekliyoruz.

Dans ederken illa ki birinin salonlarda düzeni sağlaması lazım. Bu ay çok çalışkan olan DJ Katniss’ i tebrik ediyoruz. O’nun bu çalışkanlığı tabi ki bizlerin gözünden kaçmadı :) Devam Dj Katniss (ALKIŞ). Bu ay pek aktif olarak göremediğimiz DJ Aseloth maalesef ki ayın OUT tarafında yer alıyor. Eylül ayında kendisini daha aktif görmeyi isteriz ve eminiz ki onun iğneli cümlelerini birçok oyuncu özlemiştir.

İğneli sözlerden bahsetmişken şakalarımızı da unutmamak lazım. Şu anda sadece 2 adet şakamız mevcut açık beta oyunumuzda ama ona rağmen gene de pastayı en çok kullanılan şaka olarak önde görüyoruz. Galiba tatlı ya olan bağlılığımız oyunda da devam ediyor. Türk milleti olarak çekiçle aramız pek iyi olmasa gerek ki ayın dışlananı da “çekiç” oluyor maalesef.

Son olarak kıyafetlerden bahsedersek dekorlardaki şapka eşyamız bu ay cidden çok rağbet görüyor o yüzden İN listemizde en üstte kendine yer buldu. Eldiveni ise artık göremez olduk. Sahnelerde eldivenli dansçılarımızı tekrar görmek dileğiyle…

Bu ayki İN // OUT listemize son veriyoruz. Dansın yıldızları önümüzdeki ay görüşmek üzere..