MStar Trendler – Sayı 1

Özet

Not:Etiket fiyatları ürünlerin 7 günlük fiyatları baz alınarak belirtilmiştir.
Etiketlenecek Fiyatlar:Nakit
Özel:Uzun At Kuyruğu-3,600
Ceket:Beyaz Uzun Kollu Uzun Ceket-1,800
Özel:Kırmızı Yıldızlı Bikini-2,600
Alt:Kırmızı Saten Fırfırlı Mini Etek-2,200
Dekor:Beyaz Burnu Açık Kısa Çizme-1,400
Aksesuarlar
1)Büyük Yuvarlak Camlı Gözlük-2,200
2)Parlak halka Küpe-1,400
3)Bordo Düdük-7,000 (Puan)

MStar’ın moda tutkunu bayanları eminim bu sayfaya bayılacaksınız.Etek giymeyi seviyorum diyorsanız bu ayın kıyafet kombini tam sizler için tasarlanmış.İlk olarak burnu açık botları ele alırsak ceket ile olan uyumu gerçekten harika görünüyor.Ceketin kırmızı,küçük ve şirin cepleri etekle uyumu yakalamış bile.Ceketin içerisine giymiş olduğum bikini üstü ise gerçekten çok kullanışlı.Kırmızı bikini üstü ceketin içerisinde büstiyer konumunu almış durumda.

Saç modelimizin at kuyruğu şeklinde bağlanmış olması ise kıyafeti daha bir ortaya çıkarmış.Aksesuarlara baktığım da ise kıyafete şıklık ve gösteriş katan kısım olduğunu görüyorum.Güneş gözlüğü kıyafetimize cool bir bakış açısı yaratıyor.Halka küpe ve kırmızı düdük şeklindeki kolyemize değindiğimde küpeler kıyafetimize şıklık katarken,kırmızı renkli şirin düdük şeklinde olan kolyemiz ise kıyafet kombinimize eğlence ve hareket katıyor.

 

Modanın Trendi – Sayı 1

Yaz aylarının son günlerini yaşarken; MStar’da plaj modasının rüzgarı devam ediyor. MStar’ın sahne ışıklarının altında çılgınca dans ederken, yeşil üzerine beyaz puanlı ve önünde şirin kurdelesi olan bikini sizlere çok yakışacak. Ve elbette bikinimize uygun beyaz çiçekli parmak arası terliklerimizi unutmamalıyız. Yazın vazgeçilmezlerinden olan güneş gözlüklerimiz ile bikinimizi bütünleştiren bu kombin ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Not: Etiket fiyatları ürünlerin 1 haftalık fiyatları baz alınarak belirtilmiştir.

Bikini altı 2400
Bikini Üstü 2600
Terlik 1400
Gözlük 1800
Saç 3600